Misyon ve Vizyonumuz

Misyonumuz : Sizler için ekibimizle beraber tasarladığımız ve bize göre muhteşem olan bu tasarımları kaliteli kumaşlara "NAKIŞ NAKIŞ" işleyerek ürünlerimizi sizlerle buluşturuyoruz.

Vizyonumuz : Nakış modasına yön vermek
						    

Bize Ulaşın

Ürenlerimiz hakkında, web sitemiz hakkında veya herhangi bir konu hakkında sizden haber almayı çok seviyoruz. Yorumlarınız ve önerileriniz bizim için çok önemli. Lütfen iletisim@itomi.com.tr adresinden bize ulaşın.
						

İTOMİ'den nasıl alış veriş yapılır ?

Mağazamızda Shopier üzerinden güvenli alışveriş yapabilirsiniz. İlerleyen süreçte kendi sitemiz üzerinden güvenli ve online alışveriş için çalışmalarımız devam etmektedir.
						    

Biz Kimiz

İTOMİ,

İTOMİ'nin anlamı Japonca'dan gelmektedir. Türkçeye "ipi güzelleştirmek" olarak çevirebiliriz. İTOMİ 2023 başında kurulan bir firmadır. Amacımız kaliteli ürünler üreterek, bu ürünleri uygun fiyata sizlere sunmak.

Bünyamin AKTAŞ,

Ben Bünyamin, 29 Yaşında Elektrik-Elektronik Mühendisiyim. Şu an bir üretim firmasında üretim şefliği yapmaktayım. Üretimi sevdiğimden ayrıca itomi şirketini kurdum. Üretim hakkında bilgi ve birikimlerimi bu sektörde de kullanmak ve ürünlerimi sizlerle buluşturmak istemekteyim. 


Yuşa AKTAŞ,

Ben Yuşa, 21 yaşında "one.piece.turkiye" sayfasının sahibiyim. Anime ile tanışmam, siz değerli takipçilerimle etkileşim kurmamı sağladı ve animeye olan ilginiz bu sitede görmüş olduğunuz anime tasarımlarını oluşturdu. TAYFA, anime tasarımlarımızın mimarıdır.  

Anıl sefa SAYIN,

Ben Anıl Sefa Sayın, İTOMİ bünyesinde ürün üretim üzerine çalışmaktayım. Her zaman ve her alanda yeni bilgiler öğrenmeye hevesli, mekatronik mühendisliği lisansını tamamlamış bir mühendisim. Aile mesleğim olan tekstil, çocukluğumdan beri içerisinde olup sürekli öğrenmeye devam ettiğim bir sektör ve bu sektörde sizlere kaliteli ve uygun fiyatlı ürünler sunmak adına özveri ile çalışmaktayız.

						    

İş Ortağımız

Web sitemizin alt yapısını oluşturan iş ortağımız, Emirhan Çelik.